אודותינו

פיצה משפחתית! Pizza perla

הרבה כבוד, אהבה וזיכרונות טובים וטעימים יש לארז אליהו מסבתא שלו פרלה, וכשהוא פתח באפיקים את הפיצה שעליה חלם תקופה ארוכה- החליט, באופן טבעי לגמרי לקרוא לה של שמה בעזרת משפחתו- פיצה פרלה.

השם אמנם נשמע איטלקי אבל ארז (36) שנולד וגדל בטבריה מצהיר שהפיצה שלו "ישראלית, מקומית ומותאמת לחיך ולטעם הישראלי".

בילדותו אהב להסתובב לסבתא ואימא שלו בין הרגליים והסירים והן מצידן נתנו לו לערבב וללוש, להכניס ולהוציא מגשים ותבניות מהתנור.

אחר כך התגייס לצבא, שירת 10 שנים בקבע כאיש חילוץ , הכיר את קרן דובדבני מאפיקים, התחתן, השתחרר ולפני שלוש שנים הצטרפו לקיבוץ. מאז החל לחלום על פתיחת עסק עצמאי משלו.

ההחלטה על פתיחת מקום של פיצה באה מתוך ראיה מפוכחת של הצע ביקוש ופוטנציאל. הרעיון היה ועודנו להאכיל אנשים במוצר טוב, עשוי באיכות גבוהה מחומרים אמיתיים וטריים במחיר שיהיה שווה לכל כיס".

ארז קרא ספרים, נעזר בחברים, לש, תיבל, אפה וטעם, ניסה על בני משפחה וידידים ולפני כארבעה חודשים פתח את המקום הקטן והאינטימי שלו מול סוכנות הדואר באפיקים.

מבחר הפיצות מגוון: אישיות משפחתיות וענקיות, עם תוספות שונות- זיתים ירוקים ושחורים, תירס פטריות בצל עגבניות טונה פלפלים ירוקים וחריפים, וגם בולגרי אנשובי ועוד.

בתנור נאפים גם סמבוסקים ולחמים במילויים שונים, עם ובלי זעתר ושום. במקרר ניצבים בקבוקי שתייה קרים ותוססים, גלידות וארטיקים מתוקים.

בין מגש טרי אחד לשני, ובין לקיחת הזמנה טלפונית וחיוך אדיב ללקוח שנכנס ארז אומר באופן ברור וחד משמעי: "מכיוון שהפיצה שלנו כל כך טובה ואנשים שטעמו אותה חוזרים ואמרים לנו שוב ושוב שהפיצה מצויינת ובעובי הנכון לכן אנחנו לא משווים את עצמנו לאיטלקים, ולא מנסים להתחרות באיטלקים. הכול אצלנו כשר למהדרין ובקרוב יכנסו לתפריט סלטים טריים" ארז מצהיר.

בעתיד הוא מתכוון לפתוח סניפים נוספים ובינתיים הוא מספק פיצות למשרדים, מפעלים, אירועים משפחתיים, ימי הולדת, מסיבות, חגיגות בני ובנות מצווה, ולכל מי שמתחשק לו לנשנש משהו קל מזין וטעים בבית על הכורסה, מול הטלוויזיה או לכל מטרה.

ואם כל זה לא מספיק- הנה ההזדמנות לה חיכיתם תחרות: "מי גומר הכי מהר…. פיצה משפחתית שלמה"?!

במהלך חודש החגים (פרטים באתר) תיערך בפיצה פרלה תחרות אכילת הפיצה המהירה ביותר.

למתחרים שישתתפו בתחרות יוגשו מגשי פיצות גדולות אותם יצטרכו לסיים באכילה מהירה במיוחד.

התחרות תתקיים במקצים שונים למבוגרים ולצעירים והמנצחים בכל מקצה יזכו בפרסים שווים!

פיצה פרלה

קיבוץ אפיקים

050-379-1334

 

Call Now Button